گاز مبرد هانیول R134a

کمپانی Honeywell یکی از قدیمی ترین و ریشه دار ترین شرکت های صنعتی در ایالات متحده است که توسط آقای مارک هانیول در سال ۱۹۰۶ د ر ایالت “ایندیانا” تاسیس شد. هدف آقای هانیول در ابتدا ساخت و تولید ابزار های کنترل حرارتی بود که خود آن ها را در کارگاه طراحی و تولید می کرد. با رشد شرکت و ادغام آن با شرکت دیگر یعنی Minneapolis Heat “، هانیول به موفقیت نسبی رسید.
با شروع جنگ جهانی دوم و به درخواست ارتش، هانیول اقدام به ساخت پیرسکوپ و تثبیت کننده تصویر برای تانک ها کرد که این تلاش، منجبر به ساخت سیستم “C-1 autopilot” شد. این سیستم دقت مشاهده و شلیک بمب ها را به شکل چشم گیری بالا برد و به عنوان یکی از عوامل موفیت آمریکا در نبرد سال ۱۹۴۵ با ارتش ژاپن شناخته شد.
اما کمپانی هانیول را در برودت با محصولاتی مانند کنترل کننده های دما و فشار و گاز های برودتی می شناسیم و می دانیم که محصولات این برند از جمله با کیفیت ترین های بازار به حساب می آیند.

توضیحات کوتاه:

با کیفیت ترین و خالص ترین گاز برودتی که در حال حاضر می توانیم پیشنهاد کنیم، همین محصول هانیول است . گاز R134a هانیول با خلوص بی نظیر و کیفیت فوق العاده بالایی که از خود نشان می دهد ، می تواند برای استفاده در دستگاه های دقیق صنعتی و پزشکی و استفاده در سیستم های برودتی حساس یا سیستم هایی که در مناطق گرم کار می کنند بسیار مناسب باشد.با توجه به کیفیت بالای این محصول و قیمت بالا تر آن نسبت به سایر برندها ، استفاده از این گاز برای شارژ گاز های خانگی خیلی مقرون به صرفه به نظر نمیرسد.

امکانات و ویژگی های این محصول:

شماره ویژگی توضیحات
۱ نوع گاز مبرد R134
۲ وزن خالص ۱۳.۶ کیلوگرم
۳ کشور تولید کننده ایالات متحده
۴ اشتعال پذیر خیر
۵ فرمول شیمیایی ۱.۱.۱.۲-Tetrafluoroethane
۶ قابلیت لوله به کف ندارد
۷ موارد استفاده کلیه سیستم های برودتی و آزمایشگاهی سازگار با R134A
۸ اشتعال پذیری خیر
۹ استاندارد ها AHRI 700 – SAE J2776 – اروپا CE
- آیا مایلید این مطلب را برای دیگران ارسال کنید؟
Call Now Button
error: