کمپرسور امبراکو

“Emberaco” یکی از خوشنام ترین و محبوب ترین برند هایی است که در زمینه طراحی و تولید کمپرسور های برودتی فعالیت می کند. این برند اصالتا متعلق به کشور برزیل است اما محصولات آن در کشور های مختلفی مانند مکزیک ، چین و اسلوواکی تولید شده و به بیش از 80 کشور دنیا از جمله ایران صادر می شوند. از تاریخ تاسیس امبراکو بیش از 50 سال می گذرد در طول این مدت، کمپرسور های امبراکو همواره در ردیف با کیفیت ترین و ارزشمند ترین محصولات بازار قرار داشتند.قیمت جهانی این برند از سایر محصولات بازار اندکی بالا تر است. این محصولات بخش اعظم بازار کشور های آسیایی و اروپایی را به خود اختصاص داده اند.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن لوگوی-برند-امبراکو.png است

”نمایش_ادامه_متن”

درباره امبراکو:

برخلاف باور اغلب برودتکاران، امبراکو یک محصول امریکایی نیست. این کمپرسور ها اصالتا متعلق به کشور برزیل هستند. این شرکت در سال 1971 که در شهر “سانتا کاترینا” شروع به کار کرد در سال 1974 اولین کمپرسور ها برودتی خود را به بازار عرضه کرد. امروزه کارخانجات امبراکور با بیش از 10000 نیرو در کشور های چین، ایتالیا و اسلوواکی فعال بوده و محصولات آن به تمام کشور های دنیا صادر می شود.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن یونیت-امبراکو.jpg است

بررسی لیبل امبراکو:

جهت تهیه کمپرسور برودتی امبراکو، می بایست ابتدا پلاک آن را مورد بررسی قرار دهیم. پلاک کمپرسور معمولا روی بدنه آن درج شده است. نوع برند ، ولتاژ و نوع گاز مبرد اولین اطلاعاتی هستند که از پلاک کمپرسور دریافت می شوند. در شکل زیر راهنمای خواندن پلاک کمپرسور های برند امبراکو آورده شده است .

”نمایش_خلاصه”

انواع کمپرسور های امبراکو:

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button