اواپراتور نیک

تاریخچه:

در سال ۱۳۴۸ خورشیدی بود که شالوده شرکت برودتی و حرارتی نیک فعلی شکل گرفت و تا امروز به عنوان طراح و سازنده سیستم های برودتی،تجهیزات مرتبط با برودت صنعتی و تجاری و دستگاه های تهویه مطبوع به کار خود ادامه می دهد. این شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید یخسازهای صنعتی و سردخانه های کوچک و متوسط آغاز نمود. پس از اضافه کردن دستگاه های بستنی ساز قیفی به خطوط تولید خود و توسعه و تولید تجهیزات سردخانه های آمونیاکی بزرگ نهایتا با طراحی و ساخت انواع چیلر،فنکوئل،هواساز و ایرواشر و حضور در بازار تهویه مطبوع صنعتی و خانگی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

کاربرد ها:

سری اواپراتور های NBC در مدل های سقفی و زمینی جهت نصب در انبارهای تجاری و صنعتی و مراکز تحقیقاتی-پژوهشی می باشد. دامنه وسیع دمایی این کولرها(۱۰ تا منفی ۴۰ درجه سانتی گراد)امکان تطبیق با کلیه روش های تغذیه مبرد را برای مصرف کننده فراهم می آورد.

 

کویل:

به لطف بکارگیری لوله های مسی با قطر ۵/۸ و آرایش مثلثی و فین های موج دار آلومینیومی حداکثر انتقال حرارت از مبرد به هوای گذرنده از کویل فراهم می شود. تمام کویل ها پس از شست و شو و چربی زدایی،با فشار ۳۰ تست شده و با گاز نیتروژن پر می شوند.

 

بدنه:

بدنه اواپراتورها از ورقه های مخصوص ساخته شده و طراحی وساخت آن به گونه است که علاوه بر افزایش استحکام و عمر کولر،کمترین لرزش و صدا در هنگام کار کولر ایجاد شود. پس از ساخت،بدنه کولر با رنگ پودری الکترواستاتیک با چسبندگی و کیفیت سطحی بالا پوشش داده می شود،به طوری که ضمن رعایت کلیه استانداردهای بهداشتی و زیبایی بدنه از خوردگی و تاثیر پذیری در برابر هوا مصون می ماند.

 

فن:

فن های به کار رفته در اواپراتور های فریونی،از نوع مخصوص بر اساس استانداردهای EC-34-5 و گروه حفاظت IP54 می باشد و دارای چهار مدل با قطر های ۳۵-۴۰-۴۵-۵۰ سانتی متری می باشد.

یک نمونه از اواپراتور نیک

منبع کاتالوگ نیک

- آیا مایلید این مطلب را برای دیگران ارسال کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button
error: