کمپرسور پاناسونیک

موسس و بنیان گذار کمپانی”میتسوشیتا الکترونیک” که تحت برند”پاناسونیک” شناخته می شود ، “کانوسوکه میتسوشیتا” نام دارد. میتسوشیتا در سال ۱۹۱۷ فعالیت خود را با تولید سرپیچ های لامپ آغاز کرد و به موفقیت نسبی رسید.چند سال بعد یعنی ۱۹۲۷، با شروع جنگ جهانی دوم ،این کمپانی در های خود را به روی فعالیت های صنعتی جنگ باز کرد و مانند بسیاری از شرکت های بزرگ امروزی، همین امر باعث پیشرفت بیشتر این شرکت شد.این اتفاق باعث شد تا لوازم مورد نیاز جنگ مانند به دامنه محصولات پاناسونیک اضافه شود.در سال ۱۹۶۱ کمپانی پاناسونیک به ایالات متحده منتقل شد و تولید اولین تلویزیون پاناسونیک آغاز شد.

محصولات برودتی پاناسونیک

پاناسونیک از جمله نام هایی است به گوش همگان آشناست .سال هاست که این برند ژاپنی را عموما با لوازم خانگی ،مخصوص تلفن های بی سیم آن می شناسیم.اما دامنه تولیدات پاناسونیک بسیار گسترده تر بوده و محصولات برودتی مانند: کولر گازی ، یخچال فریزر و به طور دقیق تر، کمپرسور ها زا نیز شامل می شود.کمپرسور های پاناسونیک در کشور های مختلفی ساخته می شود که مهم ترین آن ها چین و تایلند هستند. کیفیت کمپرسور های پاناسونیک قابل قبول بوده و از جمله محصولات خوب و خوش قیمت بازار به حساب می آیند.

کمپرسور پاناسونیک:

محصولات برودتی پاناسونیک، عموما شامل کمپرسور های روتاری و کمپرسور های پیستونی (یخچالی) این شرکت می شوند. کمپرسور هایی که با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی مطلوب توانسته اند در مدتی کوتاه محبوبیت خوبی در میان مصرف کنندگان به دست آورند.

ویژگی بسیار مهم این کمپرسور ها بسته بندی آن هاست که حتی برای کمپرسور های روتاری هم بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شده است.کمپرسور های پیستونی پاناسونیک هم محصولات قدرتمند با کیفیتی هستند که عمدتا براین نصب در یخچال فریزر های خانگی، در بازه قدرتی ۱/۵ تا ۱/۳ اسب بخار، سازگار با گاز برودتی R134a طراحی و ساخته شده اند.قیمت این محصولات بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و در گروه کمپرسور های ارزان قیمت بازار قرار می گیرند.

کمپرسور های پاناسونیک

   راه های ارتباطی: 

021-33787731
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

Call Now Button
error: