کمپرسور تکامسه

کمپانی کمپرسور “تکامسه”، در سال 1934 توسط آقای ریموند هریک (Raymond Herrick ) تاسیس شد. در همین سال با شروع جنگ جهانی دوم، شرکت تکامسه مانند سایر کمپانی های بزرگ در ایالات متحده، به کار پشتیبانی از نیروهای متحد ، و تامین جنگ افزار پرداخت. پس از پایان جنگ، این شرکت کار تولید کمپرسور را از سر گرفت و با استفاده از تجریبات اندوحته شده در این دوره، توانست تنوع محصولات خود را بیشتر کند. در حال حاضر این شرکت با داشتن 5800 نیرو و صادرات به سراسر دنیا، به یکی از موفق ترین کمپانی های سازنده کمپرسور در جهان تبدیل شده است.

”نمایش_ادامه_متن”

نام تکامسه؟

تکامسه نام فرمانده بزرگترین گروه سرخ پوستان بومی آمریکا بود ، که در جریان تشکیل کشور ایالات متحده با مهاجران به مبارزه پرداخت. او رویای تشکیل کشور مستقل از بومیان سرخ پوست را در سر می پروراند و تا اخر عمر خود به پرورش سرباز و مبارزه با انگلیسی هایی پرداخت که به قاره آمریکا مهاجرت کرده بودند ولی هرگز رویای او به واقعیت تبدیل نشد. نام شرکت تکامسه هم برگرفته از نام این جنگجوی صلحشور است.

کمپرسور فرانسه :

مشابه کمپرسورهای کولترون که به “کمپرسورهای تایلندی” معروف هستند ، کمپرسورهای تکامسه را “فرانسوی” می نامند. همان طور که در ابتدای این مطلب گفته شد، اصالت برند تکامسه آمریکایی است ولی محصولات آن در کشور های مختلفی از جمله چین، هند ، ایالات متحده و … تولید می شوند. اما از آنجایی که نمونه های ساخت فرانسه در کشور ما محبوب تر از سایر اصالت ها هستند ، و روی جعبه این محصولات هم عبارت Made in France درج شده است، اکثر خریداران و فروشندگان این محصولات را با نام “کمپرسور فرانسه” می شناسند.

کیفیت و قیمت:

از نظر قیمت این محصولات اندکی از سایر رقبا مانند دانفوس و سکاپ گران تر هستند و از جمله با ارزش ترین محصولات بازار محسوب می شوند. از لحاظ کیفیت هم در حال حاضر بهترین گزینه روی میز محصولات همین برند یعنی Tecumseh هستند. اگر از جمله افرادی هستید که کیفیت برایتان حرف اول را می زند ، اختلاف قیمت 20 تا 30 درصدی هزینه کرده و از این محصولات با کیفیت استفاده کنید.

”نمایش_خلاصه”

انواع کمپرسور تکامسه :

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button