انواع کمپرسور بیتزر

کمپرسور بیتزر

تاریخچه بیتزر:

سنگ بنای کمپانی که ما اکنون آن را با نام بیتزر می شناسیم در سال 1934 توسط آقای مارتین بیتزر(Martin Bitzer) نهاده شد. آقای بیتزر در ابتدا کار خود را با تولید شیر انبساط و کمپرسور بیتزر دو سیلندر پیستونی DC آغاز کرد. در سال 1959 کمپانی بیتزر با داشتن تعداد 206 پرسنل، محصولات خود را به 56 کشور صادر می کرد. اما کسی که بیشترین تاثیر را در موفقیت کمپانی بیتزر داشت شخص دیگری بود. در سال 1961، آلریش شفلر(Ulrich Schaufler) مدیریت مجموعه را بر عهده گرفت. آلریش شفلر تا سال 1979 در کمپانی بیتزر حضور داشت و بعد از او پسرش، پیتر شفلر(Peter Schaufler) جانشین او شد. در این زمان بود که دوران طلائی کمپانی بیتزر آغاز شد و این شرکت توانست کارخانه های خود را در کشور ها ی مختلف از جمله برزیل، آفریقای جنوبی، اندونزی، استرالیا و ایالات متحده احداث کند.

تصویر آقای پیتر شفلر
تصویر آقای پیتر شفلر

شما محصولات ما را جایی نمی بینید…. اما همه جا آن ها را حس می کنید !

تکنولوژی های سرمایش و تهویه از جمله عناصر کلیدی دنیای امروز تلقی می شوند. برای 80 سال گروه صنعتی BITZER در زمینه تولید محصولات و عرصه محصولات برودتی فعالیت داشته است. محصولات این کمپانی با هدف دقت و کارایی هر چه بهتر تولید شده اند. این محصولات را می توانید همه جا پیدا کنید. از اتوبوس ها و واگن های قطار گرفته تا کولرهای گازی و یخچال های منازل .

کمپرسور بیتزر:

مهم ترین و شاخص ترین محصول این کمپانی “کمپرسور” است. طوری که هر وقت ما نام بیتزر را می شنویم ناخود آگاه به یاد کمپرسورهای سبز رنگ این کمپانی می افتیم. اگرچه برای کمپرسورهای با قدرت پایین(یخچالی) در بازار تنوع نسبتا خوبی داریم اما برای کمپرسورهای با قدرت بالا(سردخانه ای) به هیچ وجه انتخاب های زیادی نداریم. بهترین و مطمئن ترین گزینه برای ما در این تیپ کمپرسورها برند بیتزر است.

تصویری از یک کمپرسور بیتزر

چرا بیتزر ؟

  • علت اصلی این است که کمپرسور بیتزر سال هاست که در سیستم های برودتی سبک و سنگین با کمترین مشکل در حال کار کردن است و اصطلاحا امتحان خود را پس داده است.
  • از نظر قیمتی  مناسب و مقرون به صرفه است. دست کم در شرایط کنونی در بازار گزینه بهتری وجود ندارد که با همین قیمت کیفیتی مشابه ارائه دهد.
  • اما نکته مهم دیگری که باید آن را در نظر بگیریم، فروانی تعمیر کار و لوازم است که برای هیچ برندی به راحتی بیتزر نمی شود.
  • از علل دیگر انتخاب بیتزر می توان به رنج وسیع قدرت کمپرسورهای آن اشاره کرد. بازه محصولات بیتزر کمپرسورهایی از قدرت 1.5 اسب بخار تا 100 اسب بخار و بیشتر را شامل می شود.

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button