کمپرسور کوبیجل

یکی دیگر از شرکت های موفق در زمینه ساخت کمپرسور های برودتی که محصولات آن به کشور ما وارد می شوند، “CUBIGEL ” است. کوبیجل خود برندی از مجموعه کمپانی بزرگ “huayi compressor”  است که اصالتی اسپانیایی دارد . مانند بسیاری از شرکت های دیگر تولید کننده کمپرسور، کوبیجل هم پاره ای از مواقع از محصولات برند معتبر دانفوس الگو برداری کرده و اغلب محصولات آن بی شباهت به محصولات دانفوس نیستد. این تشابه حتی در کد مدل ها و ظاهر محصولات هم به چشم می خورد.

ساختمان اصلی شرکت کوبیجل در شهر بارسلون واقع شده است و این محصولات اصالتا اسپانیایی و زیر مجموعه برند معتبر HUAYI Compressor هستند. بنابراین می توانیم خوش بین باشیم که کیفیت کمپرسور های کوبیجل همانند سایر محصولات اسپانیایی مطلوب باشند.

محصولات کوبیجل:

کمپرسورهای کوبیجل اغلب کاربری های صنعتی استفاده قرار میگیرد .عمده محصولات این کارخانه با گازهای R134a و R404 سازگار هستند. رنج قدرت این محصولات هم بسیار گسترده است. مدل هایی که بیشتر در کشور ما وجود دارد، اغلب تک فاز بوده و قدرتی کمتر از ۱.۵ اسب بخار دارند. علاوه برکیفیت مطلوب، قیمت مناسب و منطقی آن ها در مقایسه با کمپرسورهای فرانسوی و ایتالیایی از مزیت های اصلی کوبیجل هستند.

انواع کمپرسور کوبیجل:

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن 222search.png می‌باشد

کمپرسور مورد نظر خود را در بین محصولات بالا نیافتید؟
در این قسمت شانس خود را امتحان کنید!

Call Now Button
error: