کمپرسور کوبیجل

از شرکت های موفق در زمینه ساخت کمپرسور های برودتی که محصولات آن به کشور ما وارد می شوند، “CUBIGEL ” است. عمده محصولات کوبیجل کمپرسور های کامپک تشکیل می دهند. که عموما در یخچال های صنعتی استفاده می شوند. مانند بسیاری از شرکت های دیگر تولید کننده کمپرسور، کوبیجل هم پاره ای از مواقع از محصولات برند معتبر دانفوس الگو برداری کرده و اغلب محصولات آن بی شباهت به محصولات دانفوس نیستد. این تشابه حتی در کد مدل ها و ظاهر محصولات هم به چشم می خورد.

”نمایش_ادامه_متن”

مبدا برند :

محصولات اصالتا اسپانیایی و زیر مجموعه برند معتبر HUAYI Compressor هستند.اما ساختمان اصلی شرکت کوبیجل در شهر بارسلون در کشور اسپانیا، واقع شده است.به همین جهت هم در بازار به نام “کمپرسور اسپانیایی” معروف است. بنابراین می توانیم خوش بین باشیم که کیفیت کمپرسور های کوبیجل همانند سایر محصولات اسپانیایی مطلوب باشند.

محصولات کوبیجل:

کمپرسورهای کوبیجل اغلب کاربری های صنعتی استفاده قرار میگیرد .عمده محصولات این کارخانه با گازهای R134a و R404 سازگار هستند. رنج قدرت این محصولات هم بسیار گسترده است. مدل هایی که بیشتر در کشور ما وجود دارد، اغلب تک فاز بوده و قدرتی کمتر از 1.5 اسب بخار دارند. علاوه برکیفیت مطلوب، قیمت مناسب و منطقی آن ها در مقایسه با کمپرسورهای فرانسوی و ایتالیایی از مزیت های اصلی کوبیجل هستند.

”نمایش_خلاصه”

انواع کمپرسور کوبیجل:


این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن 222search.png می‌باشد

کمپرسور مورد نظر خود را در بین محصولات بالا نیافتید؟
در این قسمت شانس خود را امتحان کنید!

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button