کمپرسور های ال جی

در سال 1958، هشت سال پس از بزرگترین جنگ بین دو کره ، شرکت گلد استار در کره جنوبی تاسیس شد. هدف آن بازسازی سریع خسارت های ناشی از جنگ احداث بود. اغلب محصولات گلد استار در آن دوره را، لوازم خانگی برقی تشکیل می دادند. برخی از محصولات گلداستار به کشور ما هم وارد شدند . از بین آن ها تلویزیون های مشکی رنگ این برند را به خاطر داریم. گلد استار مراحل رشد را به سرعت طی کرد و به بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در کره تدیل شد. ادغام با دیگر برند مطرح کره ، یعنی شرکت “لاک-هویی” (Lak-Hui)، باعث پیشرفت بیشتر او شد. تتغیر نام گلد استار به “ال جی الکترانیک” (LG ELECTRONIC) شد هم از دیگر اتفاقات مهم است .

کمپرسور های ال جی :

کمپرسور های پیستونی یخچالی:

علی رغم سابقه طولانی در طراحی و تولید لوازم خانگی، مدت زیادی از ورود ال جی به جمع سازندگان کمپرسور برودتی نمی گذرد. بیشتر محصولات ال جی ، کمپرسور هایی پیستونی هستند که در یخچال فریزر های خانگی و کولر های ساخته شده توسط این شرکت استفاده شده است.با این حال کمپرسور های ال جی متنوع بوده و انواع : کمپرسور های یخچالی، کمپرسور های اسکرال و کمپرسور های روتاری را شامل می شود که از بین این ها کمپرسور های روتاری از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

کمپرسور های روتاری:

قدمت کمپرسور های روتاری ال جی از کمپرسور های یخچالی این شرکت اندکی بیشتر است.این محصولات با تکنولوژی های مختلف و قدرت های گوناگون در بازار وجود دارد .برای تهیه کمپرسور روتاری ال جی، بهتر است مشخصات پلاک آن را مورد بررسی قرار دهید. از بین اطلاعات درج شده در پلاک، مدل دستگاه، منبع تغذیه و گاز مبرد توجه کرد. تشخیص قدرت کمپرسور هم مرحله بعدی است. تصویر زیر به تشخیص اطلاعات کد مدل این محصولات می تواند کمک کند.


انواع محصولات ال جی:

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button