کمپرسور های ال جی

در سال ۱۹۵۸ ، یعنی هشت سال پس از بزرگترین جنگ بین دو کره ، شرکت گلد استار “GOLD STAR” در کشور کره جنوبی با هدف بازسازی سریع خسارت های ناشی از جنگ احداث شد. اغلب محصولات گلد استار را در آن دوره، لوازم خانگی برقی تشکیل می دادند. تعدادی از محصولات هم به کشور ما هم وارد شدند که از بین آن ها تلویزیون های قدیمی مشکی رنگ این برند را به یاد داریم. گلد استار مراحل رشد را به سرعت طی کرد و به بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در کره تدیل شد .ادغام با دیگر برند مطرح کره ، یعنی شرکت “لاک-هویی” (Lak-Hui)، باعث پیشرفت بیشتر و تتغیر نام گلد استار به “ال جی الکترانیک” (LG ELECTRONIC) شد .

کمپرسور های ال جی :

برعکس سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت لوازم خانگی ، مدت زیادی از ورود ال جی به جمع سازندگان کمپرسور برودتی نمی گذرد .اغلب این محصولات ، کمپرسور هایی هستند که ال جی در یخچال فریزر ها و کولر های ساخته شده توسط این شرکت استفاده کرده است .با این حال کمپرسور های ال جی متنوع بوده و انواع : کمپرسور های یخچالی ، کمپرسور های اسکرال و کمپرسور های روتاری را شامل می شود که از بین این ها کمپرسور های روتاری از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

کد مدل های روتاری:

قدمت کمپرسور های روتاری ال جی از کمپرسور های یخچالی این شرکت اندکی بیشتر است.این محصولات با تکنولوژی های مختلف و قدرت های گوناگون در بازار وجود دارد .برای تهیه کمپرسور روتاری ال جی ،بهتر است مشخصات پلاک آن را مورد بررسی قرار دهید.از بین اطلاعات درج شده در پلاک ، مدل دستگاه ،منبع تغذیه و گاز مبرد سازگار با آن مهم ترین مواردی هستند که در هنگام خرید دستگاه به آن باید توجه کرد.


انواع محصولات ال جی:

Call Now Button
error: .کپی برداری از محتوای وب سایت، شرعا، قانونا و اخلاقا کار درستی نمی باشد