کمپرسور سکاپ

اولین کمپرسور شرکت سکاپ در سال 1952 وارد بازارهای جهانی گردید .در پی این کار انقلابی در تولید یخچال های خانگی با طراحی مدل Compsct Psncake ایجاد شد. شرکت کمپرسور سازی سکاپ، تولید کننده انواع کمپرسورهای صنایع برودتی، محصولات خود را در سه بخش طراحی، تولید و عرضه می کند. این بخش ها عبارتند از: تولید کمپرسورهای یخچال فریزرهای خانگی، تولید کمپرسورهای یخچال و فریزرهای صنعتی کوچک و کمپرسورهای محصولات سیار شامل: یخچال و فریزرهای خودروهای سبک و سنگین و کمپرسورهای کولرهای مخابراتی و IT با برق مستقیم(12،24،48 ولت) می باشد.

”نمایش_ادامه_متن”

کمپرسور های سکاپ:

انواع کمپرسور سکاپ یخچالی

از نظر تنوع مدل شاید هیچ برندی در بازار مانند سکاپ نباشد. سکاپ مجموعه کاملی از انواع کمپرسور های پیستونی با  قدرت مختلف از 1/6 تا یک ونیم اسب بخار ، با گاز برودتی گوناگون و کاربری متنوع را فراهم کرده است. همین مسئله باعث شده تا در کشور ما امکان انتخاب و تهیه محصولات سکاپ نسبت به سایر برند ها آسان تر باشد. جهت پیدا کردن مشخصات کمپرسور می بایست پلاک نصب شده روی پوسته آن را بررسی کنیم.نمودار شکل زیر ما را جهت به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز از موتور یاری می کند.

کد مدل های سکاپ:

چنانچه مایلید از برند فعلی کمپرسور خود به سکاپ کوچ کنید می بایست در هنگام خرید به پلاک دستگاه توجه کنید . در تصویر زیر اطلاعاتی که از پلاک کمپرسور های این برند قابل دریافت است را توضیح داده ایم.

سکاپ یا دانفوس سابق:

 سکاپ نتیجه تغییر مالکیت بخش کمپرسورسازی برودتی کمپانی دانفوس به گروه آرولیس در سال 2010 می باشد. بدین معنا که سکاپ ادامه دهنده راه دانفوس، به عنوان تنها کمپرسور اورجینال باقی مانده از کمپرسورهای دانفوس پییشین است.حتی عبارت “دانفوس سابق” هم روی اغلب محصولات این برند درج می شد. با این توضیح، تمامی کد مدل های کمپرسور های گذشته حفظ شده و تنها نام سکاپ جایگزین برند دانفوس شده است.

کشور مبدا ؟

نکته مهم، که بعضا باعث ایجاد ابهام شده و راه را برای سودجویان هموار می کند ، کشور سازنده محصولات این برند است. مقر اصلی کمپانی سکاپ در کشور آلمان واقع شده است بنابراین طبیعی است که عبارت Made in Germany و پرچم کشور آلمان روی جعبه محصول درج شود. اما خط تولید این محصولات متفاوت بوده و (مانند همه برند های بزرگ) در کشور های مختلفی پراکنده شده اند. برای مثال، کمپرسور های سکاپ قدیمی تر که وارد کشور ما می شدند ،ساخت کارخانجات کشور اسلواکی بودند و علاوه بر کشور، عبارت “Made in Slovakia” را نیز به همراه داشتند. کمپرسور های جدید سری KAPPA که در کشور اتریش ساخته می شوند جمله “Made in Autria” را یدک می کشند. تمامی این محصولات اصلی بوده و همگی از خطوط تولید شرکت سکاپ  خارج شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند.

”نمایش_خلاصه”

انواع کمپرسور های سکاپ:

   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button