کمپرسور منیروپ

کمپرسور های منیروپ دانفوس، یکی از رایج ترین کمپرسور های برودتی هستند. این محصولات به جهت رنگ آبی و شکل استوانه ای آن ها به راحتی از سایر کمپرسور ها قابل تفکیک هستند. علیرغم ظاهر بشکه ای شکل آن ها، در اصل ساختار این کمپرسور ها پیستونی و از نوع هرمتیک می باشد. بازه قدرتی این محصولات بسیار گسترده است و حدودا 16 مدل کمپرسور منیروپ با قدرت های مختلف را شامل می شود. تعداد سیلندر های این کمپرسور ها بسته به قدرت آن ها، ممکن است 1 ، 2 و یا چهار عدد باشد.

کاربری کمپرسور های منیروپ:

دمای اواپراتور این کمپرسور ها، بسته به نوع کاربری و مبرد آن متفاوت است. اما دانفوس این سری کمپرسور ها را مخصوصا برای استفاده در دماهای متوسط (MBP) و بالا (HBP) طراحی کرده است. با این اوصاف می توان گفت کمپرسور های منیروپ دانفوس برای استفاده در انواع سردخانه، چیلر های صنعتی ،یخچال و فریزر های فروشگاهی، پکیج های خنک کننده صنعتی و … مناسب هستند.

انواع کمپرسور منیروپ:

کمپرسور های منیروپ دانفوس در دو سری MT و MTZ روانه بازار شده اند. تفاوت ظاهری و و ساختاری در این دور سری مشاهده نمی شود. اما فرق بزرگ و تعیین کننده ای وجود دارد که آن روغن شارژ شده در این کمپرسور ها است. این مسئه باعث می شود مبرد هایی که برای این کمپرسور ها استفاده می شود با هم تفاوت داشته باشد. با اختلاف در گاز مبرد کاربری این کمپرسور های با هم تفاوت پیدا می کند.

کد کمپرسور های منیروپ:


   راه های ارتباطی: 

021-33795518
021-36312871
0912-8051528
sale@ tajhizborudat .ir

logo-samandehi

error:
Call Now Button